Teksty człowieka lat już osiem pięćdziesiąt
RSS
wtorek, 27 listopada 2007
Mama: Beniu, kończ już grę bo trzeba iść spać!

Benio: Mamuś, czy ty chcesz żeby twój kochany synek stracił życie?


21:54, drzewko_szczescia
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 05 listopada 2007
Beniamin od dawna uwielbia ten program.
Kiedyś po prostu oglądał, podziwiał i się bał. Można go było postraszyć, że zadzwonimy po Supernianię i ona " już zrobi z tobą porządek". Działało!
Potem zaczął komentować oburzonym tonem:
- Ale niegrzeczne dzieciaki!
- Boże, co on wyprawia!
- Ale łobuzy!
Na końcu było obowiązkowe "ja to taki nie jestem, prawda?", "ja to jestem od nich grzeczniejszy, prawda?". Oczywiście uzyskiwał potwierdzenie :)
W ostatnim odcinku Superniania uczyła mamę, jak kłaść dzieci spać: bajeczka- buzi,buzi- dobranoc- pstryk światło. Zabroniła jej wchodzić często do pokoju. Beniowi, przy którym Mama siedzi, aż on zaśnie (a czasem się, o zgrozo!, z nim kładzie) nie spodobały się te rady:

- Wiesz co? Ty nie słuchaj tej Superniani... Ona nie istnieje naprawdę! *

* Tak uspokajamy Benia, jeśli jest zaniepokojony treścią jakiegoś swojego programu- nie bój się, to tylko kreskówka, to nie istnieje naprawdę.
13:46, drzewko_szczescia
Link Komentarze (1) »
    Beniamin bardzo przeżył wieczorną wizytę na cmentarzu. Zainteresowało go "ile czasu ci zakopani ludzie leżą pod ziemią", a po powrocie do domu, w przypływie czułości wobec Mamy, roztoczył przed nią wizję jej pięknego grobu, na którym będzie zapalał znicze, stawiał kwiatki, odwiedzał z całą rodziną, "a potem napiszemy na tym grobie: MAMA BENIA"
13:33, drzewko_szczescia
Link Komentarze (1) »